Kontakt


Besøgsadresse

Engelbrecht Construction A/S
Bringevej 151, (via Jungshøjvej)
2760 Måløv

Kørselvejledning

Indkørsel af Bringevej via Jungshøjvej. Følg skiltene fra Frederikssundsvej mod Filmstudie.

Kontakt info

Tel: +45 44 66 33 50
Fax: +45 44 66 33 59
Email: ec@engelbrecht.dk

Fakturamail: faktura@engelbrecht.dk

Post adresse

Engelbrecht Construction A/S
Jonstrupvej 300
3500 Værløse

Bankinfo

Jyske Bank
reg: 7851 konto nr.: 1207645

CVR-nr.
DK 25476352

Medarbejdere

Anders Engelbrecht / Direktør


Mobil: (+45) 20 33 00 40

E-mail: anders@engelbrecht.dk

Thomas Frisch / Projektleder


Mobil: (+45) 20 48 68 17

E-mail: thomas.frisch@engelbrecht.dk

Malin Schaedel / Projektleder


Mobil:

E-mail: malin.schaedel@engelbrecht.dk

Iben Schlanbusch / Projektleder


Mobil:

E-mail: iben.schlanbusch@engelbrecht.dk

Charlotte Kyed / Bogholder


Mobil:

E-mail: charlotte.kyed@engelbrecht.dk

René Friis Hansen / Teknisk tegner


Mobil:

E-mail: rene.friis@engelbrecht.dk

David Drachmann / Leder af malersalen


Mobil:

E-mail: david.drachmann@engelbrecht.dk