Kontakt


Besøgsadresse

Engelbrecht Construction A/S
Bringevej 151, (via Jungshøjvej)
2760 Måløv

Kørselvejledning

Indkørsel af Bringevej via Jungshøjvej. Følg skiltene fra Frederikssundsvej mod Filmstudie.

Login til timeregistrering

Kontakt info

Tel: +45 44 66 33 50
Fax: +45 44 66 33 59
Email: ec@engelbrecht.dk

Fakturamail: faktura@engelbrecht.dk

Post adresse

Engelbrecht Construction A/S
Jonstrupvej 300
3500 Værløse

Bankinfo

Jyske Bank
reg: 7851 konto nr.: 1207645

CVR-nr.
DK 25476352

Medarbejdere

Anders Engelbrecht / Direktør


Mobil: (+45) 20 33 00 40

E-mail: anders@engelbrecht.dk

Nadia Kløvedal Reich / Udviklingsdirektør


Mobil: (+45) 25 94 60 80

E-mail: nadia@engelbrecht.dk

Thomas Frisch / Værkstedsleder


Mobil: (+45) 20 48 68 17

E-mail: thomas.frisch@engelbrecht.dk

Malin Schaedel / Projektleder


Mobil: (+45) 42 90 16 05

E-mail: malin.schaedel@engelbrecht.dk

Jens Buch Mikkelsen / Projektleder


Mobil: (+45) 71 99 67 07

E-mail: jens.buch@engelbrecht.dk

Henrik Sørensen / Projektleder


Mobil: (+45) 24 27 08 69

E-mail: henrik.sorensen@engelbrecht.dk

Simon Esbjerg / Konstruktør


Mobil:

E-mail: simon.esbjerg@engelbrecht.dk

Charlotte Kyed / Bogholder


Mobil:

E-mail: charlotte.kyed@engelbrecht.dk

Johnny Madsen / Lager og logistik


Mobil: (+45) 61 65 47 10

E-mail: johnny.madsen@engelbrecht.dk